close
הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
19.04.2018
 
לרשימת המאורסים המלאה >>
יעקב רבלין - דין וחשבון
אבי בלום - בית ספר לפוליטיקה
לכל המבזקים
חדשות אחרונות חדשות אחרונות

אסון בירושלים: אפי גדסי מתנדב להצלת חיים נהרג בדרכו לטיפול באירוע

אסון בירושלים: לפנות בוקר, מלמד במושב אחיעזר, מתנדב להצלת חיים ואב לשלושה, בדרכו לטיפול באירוע נהרג בתאונה • הלוייתו עוד היום משמגר

18
הדפס
אפי גדסי ז
אפי גדסי ז"ל

אפרים (אפי) גדסי, מתנדב להצלת חיים, נהרג הלילה (שישי) ברחוב מנשה בן ישראל סמוך לגן העצמאות בירושלים, בעת שהיה בדרכו לטיפול באירוע חירום רפואי. הוא נפצע אנושות במקום, פונה לבית החולים שערי צדק ושם נפטר. הותיר אחריו שלושה יתומים. הלוייתו תיערך בשעה 11:30.

על פי בוחני התנועה של משטרת ירושלים, התאונה נגרמה בשל איבוד שליטה, בעת רכיבה על אופנוע. "ככל הנראה רוכב הקטנוע איבד שליטה, סטה ממסלולו והתנגש במונית שנסעה ממול" נמסר מהמשטרה. נהג המונית עוכב לחקירה, בוחני התנועה פתחו בחקירה.

יוסי יעקובי חבר ילדות של אפי ז"ל מספר ל'בחדרי חרדים': "אפי היה אדם זהב, הוא היה מלמד בתלמוד תורה במושב אחיעזר, היה אהוב על הילדים וירא שמים, אני הייתי חבר שלו מאד מאד טוב, אני עדיין לא מעכל, כשראיתי את הפרסומים הייתי בטוח שזה טעות".

חבריו מציינים כי שורת הסטטוס של אפי ברשת החברתית, למעשה אמרה המון על המסירות של האיש, ואולי אפילו צפתה, את הנורא מכל: "נקריב מעצמנו בשביל שאחרים יוכלו לחיות".

נשיא הארגון בו הוא מתנדב, אלי ביר, שיגר הודעה למתנדבים: משפחת איחוד הצלה, מתנדבי הארגון והנהלתו, מרכינים ראש מול הטרגדיה קשה זו ומשתתפים בצער המשפחה.

"אפרים ז"ל, אב לשלושה ילדים קטנים, היה מתנדב פעיל מאוד. הוא עשה זאת במסירות רבה ובפעילותו סייע לרבים והציל חיים. הוא היה סמל ודוגמא להתנדבות למען הכלל בכל מקום ושעה.

"מתנדבים יקרים ואהובים, אני מבקש מכולכם ברגעים קשים אלו לקבל על עצמינו לזכותו של אפרים ז"ל להתחזק באהבת חינם לכל אדם ולהמשיך ולצאת לכל אירוע חירום ביתר שאת על אף הקושי העצום כרגע, כי זו היתה דרכו של אפרים ז"ל.

"בימים אלו נקדיש את עבודת הקודש של הצלת החיים לעילוי נשמתו של המתנדב היקר אפרים בן משה ושושנה גדסי ז"ל . אנו מלווים את משפחת גדסי ותומכים בהם בכל אשר נדרש. הודעה לגבי הלוויה תצא בצורה מסודרת בזמן הקרוב. משתתפים ביחד עם המשפחה בצער הנורא".אולי יעניין אותך גם
פתח את כל התגובות   הוסף תגובה
תגובות    
בד''ה. עד מתי?! (ל”ת)
 08:20 19/05/2017
1
 
בד''ה. עד מתי?! (ל”ת)
 08:20 19/05/2017
2
 
שלוחי מצווה אינם ניזוקים, בתנאי שלא מסכנים חייהם ברכיבה על קטנוע קטלני. (ל”ת)
שריר 08:51 19/05/2017
3
 
     להגיע בטוח בנגמש אחרי שעתיים זה לא שליח מיצווה  
נסתרות דרכי האל 18:07 19/05/2017

כי מלאכיו יצווה לך לשמורך.הבו יכול לשמור גם על אופנוע שצריך להחיש עזרה מצילת חיים.הבורא הוא מחליט לבד ולא כפוף למה אמר רבי כזה או אחר.לא נתקן את הקדוש ברוך הוא שיתאים לדברי הרבי.כדאי שהרבי לא יחליט בשביל הבורא,מי צריך ללכת מי לא.עם כל הכאב וחוסר ההבנה שלנו ישתבח הבורא יודע מה הוא עושה בעולמו.לעי מסיימים פה תיקון ועולים לשמור מלמעלה ליד כסא הכבוד.דווק הטובים וזה הכי כואב למטה.יהי שם ה מבורך .משתתף בצער המשפחה.ת.נ

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
 
נקבל על עצמנו דבר אחד לעילוי נשמתו  
למה כלתה אלינו הרעה הזאת למה????????? 09:07 19/05/2017

חבר אהוב בלב ובנפש מאיר ועוזר לכל אחד
עד לפני כשנה וחצי עסק ב5 שנותיו האחרונות כמחנך בת"ת בן איש חיל ברחובות
מאמינים לבשורה הרעה הזאת על מה ולמה
נ חשבון נפש ונאמר כל אחד לעצמו בגללי קרתה הטרגדיה המרה הזאת
ו על עצמנו דבר אחד לעילוי נשמתו
בעין בוכה ולב קורע ממאן לעכל חבר אמת
‎אביא

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
4
 
להלכה נפסק חייך קודמים  
#לארועיקליין 09:17 19/05/2017

בתוך הצער הגדול למשפחה ולחברים. בשם הצלת חיים רתם חייבים להיזהר.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
5
 
ברוך דיין האמת  
נחום 10:16 19/05/2017

צדיק ברמ"ח איבריו הוא הציל את החיים של הבת שלי בשבת שעברה 12:30 בלילה היה לה קוצר נשימה

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
6
 
שלוחי מצווה ניזוקים (ל”ת)
 11:03 19/05/2017
7
 
כמה עצוב...  
דניאל 11:15 19/05/2017

איזו אבידה טרגית. כך הלך לו ונקטף בדמי ימיו חבר יקר ואב ל3 ילדים שאהב כל כך.
יל היו כל עולמו. תמיד הדגיש איך הוא אוהב להיות במחיצתם ובעיקר כשהוא משכיב אותם לישון עם הרבה אהבה.
החיוך המתמיד שעל פניו כבר לא נוכל לחוות.
גדולה וכואבת.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
8
 
קודם כל תנחומיי למשפחה עצוב לשמוע כזו בשורה  
קריאת חרום 12:12 19/05/2017

דבר שני הקריאה צריכה להיות לכל המתנדבים שיוצאים לקריאות להפסיק להשתולל בכביש!!! זה שאתה בדרך לעזור למישהו אחד לא מצדיק סיכון וטרטור של אלפי משתמשים אחרים בדרכים.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
9
 
התמונה הראשונה - עם כי מטושטש - כבר יותר מדי. אנא להסיר (ל”ת)
 12:16 19/05/2017
10
 
אמר הרב קנייבסקי שליט" שליחי מצווה לא ניזוקין...  
סמי 13:10 19/05/2017

אבל אם ניזוקו בעשיית מצווה אשריהם,

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
11
 
יהי זיכרו ברוך  (ל”ת)
רפי מרחובות 14:03 19/05/2017
12
 
הוא למד בכנסת שלמה ברמות?  
חיים 15:52 19/05/2017

מי שיודע יגיד תשובה

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
13
 
     נתיביי התלמוד... (ל”ת)
קובי 16:34 19/05/2017
 
מצער מאוד......  
בד"ה 16:27 19/05/2017

אבל צריך להבא ללמד על בטיחות בנסיעה, לצערינו יש כאלה שמוכנים את עצמם ואת הציבור בגלל פצוע קל!!

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
14
 
כנראה שכן  
אפי 17:17 19/05/2017
15
 
סיפור מרגש  
 22:10 03/09/2017

הסיפור שאני רוצה לספר לך התרחש לפני ארבעה חדשים.
חבר שלי תומר הלך לרכב שלו שחנה בחניון להביא פיתות או משהו, ומיד חזר עצבני כולו "יש איזה אופנוע שחונה קרוב לדלת. לא יכולתי להיכנס&quo הוא מנהיג טבעי של החברה שלנו, בחור גבוה, בריון ועם פיוזים צרים. הוא דווקא עם לב טוב עד שמעצבנים אותו, והאופנוע הזה משום מה עצבן אותו. "של מי האופנוע&qu צועק תומר כאילו יש סיכוי שמישהו מהאלפים בפארק ישמע אותו.
למרבה ההפתעה הבחור הצנום עם הילד אומר לו "אתה מדבר על אופנוע של ׳איחוד הצלה?'&quo "כן עם ארגז גדול מאחורה. אדום לבן, למה זה שלך?" "כן זה שלי". תיקח את הרגלים שלך ותעיף אותו משם לכל הרוחות&quo אומר תומר.
אומר לו: "למה לדבר ככה, דבר יפה". "דבר יפה אמרת? עוד מעט תרגיש את נחת זרועי בלי לדבר בכלל, תעיף את האופנוע לפני שאני יוצא עליך" הביט בו, היה נראה פגוע "היית רוצה שידברו ככה ליד הילד שלך?" שאל.
ת ניגש אליו בצעדים מאיימים. הוא רצה ממש להכות אותו. אך אנחנו עצרנו אותו ואמרנו לבחור "עזוב תזיז את האופנוע וזהו. אל תסתבך איתו. האמת, בלב לא תמכתי בתומר ואני מאמין שגם חבריי לא, אבל הוא היה החבר שלנו והבחור לא. ובקודים שלנו זה הספיק כדי לתמוך בתומר. והבחור? מה הוא מעניין אותנו בכלל. הבחור לקח את הבן שלו והלך מושפל כולו. אצלנו השתררה שתיקה. השתיקה הזו זעקה את כל מה שכל אחד מאיתנו הרגיש בליבו. למה הוא היה חייב להשפיל אותו ככה. ובכלל, הרי לקח את הפיתות מהצד השני של הרכב אז מה היה דחוף כל כך להטריד את הבחור, אבל כמו שאמרתי, כל זה בלב. לתומר לא אמרנו כלום, אבל הרגשנו אשמים שגם אנחנו חלק מההשפלה הזו.
ה חוזר אחרי כמה דקות וממשיך לשחק עם הבן שלו.
מ שקרה כמה דקות לאחר מכן הפך את כל הקערה על פיה.
ל שמענו צעקה "חגית נפלה מהסולם&quo היא בתו של תומר. בת שש. היא שיחקה עם ילדינו האחרים ועוד כמה עשרות על סולם חבלים, והיא פשוט צנחה מראש הסולם וכל הילדים החלו לצעוק שמשהו קרה לה. רצנו לשם כמו מטורפים. חגית שכבה על החול. כולה כחולה. ניכר היה שהיא לא נושמת.
וב הכאוס הזה אנחנו שומעים אזעקת אמבולנס. לא הבנו איך הגיע אמבולנס עוד לפני שמישהו הזמין, מיד קיבלנו את התשובה. האזעקה הגיעה מכיוונו של אופנוע אדום עם ארגז גדול מאחורה...< עליו היה רשום "איחו הצלה" הצעיר שישב עליו ירד במהירות, פתח בידיים מיומנות את הארגז, הוציא משם כמה פריטים וניגש אל הילדה.
בכי של נשים וגם אנחנו הגברים בכינו. הבחור היה מרוכז.
מרוגשים והבנו שקרה פה משהו שלא קורה לבנאדם בח

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
16