1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. אנ"ש

שמחה ראשונה: רובשקין חיתן את בנו • צפו

כחצי שנה לאחר השחרור המפתיע מהכלא, ר' שלום מרדכי חגג בתחילת השבוע, חתונה לבנו יוסי והשמחה הרקיעה שחקים, ונרשמה גם אחדות, בין הבאים היו גם רבנים ליטאים, כדוגמת ר'"י לייקווד הגר"י אולשין • צפו בתיעוד מהשמחה
Print יענקי פרבר , י"ג תמוז תשע"ח 26/06/2018 10:48

צילומסך רובשקין רוקד בחתונת בנולאחר השחרור המהדהד, ר' שלום מרדכי רובשקין, השיא שלשום (ראשון) את בנו יוסי בקראון הייטס, עם הכלה, ברכה קוסובסקי, מספרינגפילד שבמדינת מרילנד ארה"ב.

בתיעוד ניתן לראות את ר' שלום מרדכי רובשקין, רוקד עם הרבנים הגאונים רבי ירוחם אולשין מראשי ישיבת לייקווד, הרב יעקב בנדר והרב פנחס ליפשיץ.

כמו כן, נראה רובשקין שר בעצמו זמן רב את השיר "הטוב כי לא כלו רחמיך" ומרקיד את הציבור. ההתרגשות לאורך האירוע כולו היתה רבה. זו חתונה ראשונה לאחד מצאצאיו שהוא זכה להשתתף בה, מאז שחרורו המפתיע מהכלא.


(באדיבות: עדכוני חב"ד)

רובשקין אף ביצע על הבמה, יחד עם הזמר החב"די בני פרידמן, את "טאטעניו" של אברהם פריד.

כזכור, בליל זאת חנוכה השנה, התבשר האסיר החרדי ר' שלום מרדכי רובשקין על שחרורו המיידי, לאחר שקיבל חנינה מהנשיא טראמפ.

רובשקין שנשפט ל-27 שנות מאסר לפני כמעט 9 שנים, שוחרר באורח פלאי אחרי ריצוי 8 שנים בכלא, כשהנשיא טראמפ מדהים את העולם החרדי כולו.

לאחר שחרורו המונים יצאו לרחובות ופצחו בריקודים סוערים להודות ולהלל להשי"ת על הנס. מאז שחרורו הוא הפך לפופולרי, למקור השראה, במשך שבועות ארוכים רובשקין היה בכותרות מזוויות שונות ואף הפך למשפיע מבוקש, הוא נואם כמעט מידי יום במקום אחר מספר את סיפורו ומתבל אותו בדברי אמונה וביטחון - וגורם לחיזוק הרבים בנושא.


עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. כל הכבוד שמכבדים גם ראשי ישבות מהמתנגדים אבל חסר לי שם את הניגונים הנפלאים של חב"ד  (ל”ת)

    אוהב ניגוני חב"ד

  2. ק יהודיה