1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. בעולם

השבוע: מפגש היכרות עם המאסטר למכירות באמזון

2.49 טריליון דולר. זהו היקף הסחר האלקטרוני הגלובלי המוערך לשנת 2018. ואם נדבר על מדינת ישראל, אז שימו לב לנתונים הבאים: בשנת 2017 הזמינו הישראלים 2 חבילות בכל שנייה, עם סך כולל של 61 מיליון חבילות שנשלחו במהלך השנה רק באמצעות דואר ישראל
Print ידיעה אינפורמטיבית , כ' תמוז תשע"ח 03/07/2018 16:41

_imagebank_orig_orig_515E611A767F48A88F566AB2C53DF5FD.jpgהמסחר האלקטרוני הגלובלי נהנה מצמיחה שנתית דו ספרתית בעשור האחרון, כאשר מיליוני אנשים ברחבי העולם מתפרנסים בכבוד בתחום חדשני זה.

האתר המוביל בעולם במכירות אלקטרוניות הוא אמזון, שבעליו הוכתר מזמן כאיש העשיר בעולם, עם הון מוערך של למעלה מ-134 מיליארד דולר
ביום שלישי השבוע יתקיים מפגש חינם ראשון מסוגו להיכרות מעמיקה עם עולם הסחר האלקטרוני, ובמרכזו הרצאה מרתקת של המאסטר למכירות באמזון יעקב פרבר, שיחשוף את הסודות הגדולים של עולם המסחר הדיגיטלי.

הכנס מיועד לכל המעוניינים להצטרף לשוק הגדול והצומח ביותר בעולם, ולהתמקצע בתחום בדרך להצלחה כלכלית בס"ד.

המסחר הגדול בעולם המתקיים ברשת האינטרנט, יזמים וסוחרים דיגיטליים המעוניינים להתמקצע בתחום בדרך להצלחה כלכלית, כאשר הכניסה ללא תשלום אך מותנית ברישום מראש במוקד הרישום של מרכז אחים, במספר 1-700-705-507.

הכנס יתקיים השבוע ביום שלישי, כ' תמוז (3.7) בשעה 18:00 במרכז אחים ליזמות ועסקים, רחוב רבי עקיבא 86 (בניין מכבי) קומה 9. הכניסה לכנס ללא תשלום ברישום מראש במוקד הרישום במספר 1-700-705-507.

במחזור הראשון של הקורס למסחר אלקטרוני כבר לומדים את סודות עולם המכירות באינטרנט. את הקורס הייחודי, בהיקף של 50 שעות אקדמיות, מעביר המאסטר למכירות באמזון יעקב פרבר, החושף בפני התלמידים את יסודות שיטת המכירה הגלובלית, החל מהקמת העסק ועד ליצירת הכנסות גבוהות.

במהלך הקורס לומדים איך להקים עסק בשיטת ה'פרייבט לייבל' תוך שימוש במודלים מתקדמים
שמאפשרים ליצור פעילות עסקית רחבה בעזרת כלים ופלטפורמות חדשניות.

בנוסף הם נחשפים לתהליך בניית העסק הווירטואלי, החל מהפרטים הבסיסיים ועד לנושאים המורכבים ביותר, כולל פרקטיקה מעשית אונליין.

אודות 'מרכז אחים':
מרכז אחים ליזמות ועסקים נותן מענה מושלם ליזם ועצמאי חרדי, המעוניין לעבוד במתחם עסקים חדשני וליהנות משירותי משרד מלאים וקהילת עסקית איכותית ומגוונת.

מרכז אחים ממוקם במגדל משרדים מפואר במרכז בבני ברק, והוא מציע מגוון מסלולים בהתאמה לצרכי היזם והעצמאי החרדי.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.