1. עמוד הבית
  2. מחכות לאישור
  3. מחכות לאישור

בין הזמנים: במקום לעפולה הגעת למטולה?

כך תוכל להגיע בקלות ובמהירות ליעד שלך, בלי להתבלבל ובלי לטעות, וכך תחסוך גם זמן וגם דלק- עם מכשיר הטלפון הכשר של "הדרן"! 

Print כתבה אינפורמטיבית , ו' אב תשע"ח 18/07/2018 17:40 עודכן: 01/11/2018 11:13

F120305YN01.JPG צילום: Yaakov Naumi/Flash90

 גם בבין הזמנים הזה אין לך זמן ודלק לבזבז. כולם מכירים את התופעה, נוסעים ליעד מסוים, פתאום מגיעים למקום אחר לגמרי.

בימי בין הזמנים זה מתסכל במיוחד, כאשר כל הילדים ברכב, ומתכננים נופש עם הגעה למקומות שונים, אך בפועל רוב היום מתבזבז על עיון במפות, והדרכות של נוסעים אחרים שאומרים: "סע ישר עד כביש 95 ומשם תעלה 100 מ"ר ותפנה שמאלה".

אך בבין הזמנים הזה, תוכלו להגיע בקלות ובמהירות ליעד שלכם, בלי להתבלבל ובלי לטעות, וכך תחסכו גם זמן וגם דלק, וגם חשוב לא פחות, בלי להיתקע בפקקים ארוכים.

הדרן - לא רק כשרות לסמרטפון

חברת "הדרן" שמובילה פתרונות כשרות לסמארטפון, גאה להציג את מכשיר הניווט המפוקח המתקדם בעולם הכולל בתוכו שירותי ניווט באמצעות תוכנת Waze (- "דרכים" באנגלית). תוכנה זו מאפשרת תכנון מסלולי נסיעה תוך ציון מרחקי הזמן, ומועדי ההגעה לפי נקודת היציאה, המכשיר אף מאפשר הצגת נתיבים אפשריים כאשר לגבי כל אחד מהם מוצג זמן הנסיעה המוערך.

כעת בבין הזמנים לא תבזבזו את הזמן לתכנון הטיול המשפחתי, מקישים את זמן היציאה ומתכננים את הנסיעה במסלולים המתאימים לכם, בלי להתבלבל ובלי לפספס את נקודות הציון בהם תרצו לעצור, כולל מידע על בתי כנסת, תחנות דלק וכדומה. המכשיר מפוקח וחסום לחלוטין בפיקוח בד"צ בני ברק.

סינון כשר לתוכנות הניווט

תוכנת הניווט לרכב "Waze" הכלולה במכשיר מאפשרת הגעה ליעד גם כאשר הנוסע אינו מכיר את הדרך אליו. התוכנה גם כוללת מידע בזמן אמת ובוחרת עבורכם בשעות העומס והפקקים הבלתי נגמרים בישראל את חלופת הדרך המהירה ביותר להגעה ליעד זה, בהתחשב בעומסי התנועה בחלופות השונות.

Waze פועל בצורה שיתופית ומתעדכן על ידי חוכמת ההמונים. המידע המתקבל מכל משתמש, מועבר לשאר המשתמשים במכשיר כדי לעדכן כבישים, מקומות ומספרי בתים, כמו גם להתריע על עומסי תנועה, ניידות משטרה, חסימות ומכשולים בכביש. המכשיר מכסה מעל ל-100 מדינות; הבולטות שבהן: ארצות הברית, קנדה, צרפת, גרמניה ועוד.

הכשר למכשיר הסמארטפון

עם ההתפתחות המואצת בעשור האחרון בכבישי ישראל, ניתן להגיע מנקודה לנקודה בארץ במהירות. דא עקא, שפניה אחת שגויה עלולה להוביל אתכם ליעד אחר לחלוטין, כאשר הפניה הבאה היא רק לאחר נסיעה ארוכה של שעה שלמה.

לא אחת, נהגים ללא מכשיר "הדרן וויז" מוצאים את עצמם מבזבזים את כל היום כולו באיתור הכניסה לבריכת המשושים, או מציאת הכיוון לפארק הירדן. במכשיר "הדרן וויז" מקישים את היעד הנדרש והמכשיר מעדכן את עצמו בזמן אמת לגבי נתוני הנסיעה והפקקים בדרכים ומעניק הנחיה קולית מדויקת תוך מתן החלופה המהירה ביותר להגעה אל היעד.

הנהג מקבל גם עדכונים בזמן אמת אודות מכשולים בכביש, דרכים חסומות, תאונות, ניידות משטרה ומצלמות מהירות. כמו כן הוא מציג בזמן הנסיעה את המהירות המותרת לנהיגה בנתיב הנסיעה, לצד מד מהירות של הרכב הנוסע.

החשיבות של ההכשר למכשיר הסמארטפון נובעת מכך, שרבים מאוד המשתמשים בדרך, שאינם רוצים מכשיר סמארטפון פתוח ופרוץ ללא סינון. הם מבקשים לקבל רק את המוצר שלהם ללא תוספות.

ניתן למלא את הטופס הבא, ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים, או להתקשר לטלפון: 072-3952825 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.