1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

שוב נתפס גנב אופניים בבני ברק • תיעוד

הערב דיווח אזרח תושב בני ברק כי האופניים שלו נגנבו וכי הוא תועד במצלמות האבטחה • ארגון 'השומרים' ערכו סריקות וזיהו את החשוד - שהובל לתחנת המשטרה

אלי שלזינגר , כ"ו חשון תשע"ט 04/11/2018 20:37

תוך 24 שעות: ניידת שיטור עירוני בבני ברק ניידת שיטור עירוני בבני ברק צילום: ארגון השומרים

הערב (ראשון) דיווח אזרח תושב העיר בני ברק כי האופניים שברשותו נגנבו, וכי הגנב תועד במצלמות האבטחה.

מתנדבי ארגון 'השומרים' שהגיעו למקום יחד עם צוות השיטור העירוני, ביצעו סריקות ולאחר זמן קצר זיהו את החשוד, לאחר שהגיעו אליו, החשוד הוביל אותם למחסן באחד הבניינים הסמוכים בבני ברק, שם נמצאו זוגות אופניים יקרות ערך וסוללות שעל פי החשד נגנבו מתושבי האזור בימים האחרונים.

החשוד נעצר על ידי צוות השיטור העירוני ונלקח להמשך חקירה בתחנת המשטרה בבני ברק. בתום חקירתו יחליטו במשטרה האם לשחררו בתנאים מגבילים, או להביאו מחר (שני) לבית משפט השלום בתל אביב על מנת לבקש את הארכת מעצרו.

בארגון 'השומרים' מציינים כי בתקופה האחרונה סובלת העיר בני ברק ממכת גנבות של אופניים חשמליים והאביזרים הנלווים אליהם. בעקבות זאת, מתנדבי הארגון תגברו את פעילותם במהלך הלילות האחרונים במטרה להביא למעצרם של הפורצים.

שהאופניים והסוללות הגנובות, נמצאים כעת בתחנת המשטרה ברחוב הקישון בבני ברק. תושבים שהאופניים שלהם או האביזרים הנלווים נגנבו במהלך הימים האחרונים, מתבקשים לגשת לתחנת המשטרה לצורך זיהוי האופניים והגשת תלונה.

שוטרים במעצר בבני ברק אופניים חשמליים שנגנבו ואותרו צילום: ארגון השומרים

אופניים חשמליים שנגנבו ואותרו אופניים חשמליים שנגנבו ואותרו צילום: ארגון השומרים

ניידת שיטור עירוני בבני ברק אופניים חשמליים שנגנבו ואותרו צילום: ארגון השומרים


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. על הגניבת אופניים  

    משה