1. עמוד הבית
 2. נשים
 3. בריאות

הדור החדש: טרנד ההזרקות הפלסטיות המנצח

טרנד הבוטוקס הפך זה מכבר לשגרה אצל נשים רבות בכל המגזרים • מה יותר טוב מטיפול שהופך אותך ליפה יותר וזוהרת, בלי כאב, בלי החלמה בבית, וכמובן בצורה מקצועית שאינה גורמת לנזק גופני?

כתבה אינפורמטיבית , י"ט כסלו תשע"ט 27/11/2018 13:55

פלסטיקה פלסטיקה צילום: pixsabay

טרנד הבוטוקס הפך זה מכבר לשגרה אצל נשים רבות בכל המגזרים. מה יותר טוב מטיפול שהופך אותך ליפה יותר וזוהרת, בלי כאב, בלי החלמה בבית, וכמובן בצורה מקצועית שאינה גורמת לנזק גופני?

במרפאות מוסקונה, מומחים לניתוחים פלסטיים, הזרקות וטיפולים משלימים, מעלים את הבוטוקס לשלב גבוה יותר ממה שהכרתן עד היום, ומשתלטים על טרנד הבוטוקס עם 'בוטוקס הדור החדש'– עם עוצמת כאב שצומצמה בקרוב ל- עד 80% מהרגיל וברמת דיוק הרבה יותר גבוהה!

מה זה בכלל בוטוקס?

אז לאלו שעדיין פחות בעניין, או לא הכירו, בוטוקס (Botox) הינו חומר שנכנס לשימוש רפואי בשנות השבעים - בעיקר לתיקון בעיות נוירולוגיות בתנועת העיניים כמו פזילה. הבוטוקס יעיל במיוחד לטיפול בקמטי הבעה, במצח ובצדי העיניים. החומר המופק מרעלן הנקרא בוטולינום טוקסין, ויכול בכמויות קטנות להרפות פעילות של שרירי הבעה עם פעילות יתר, ועל ידי כך להפחית או להעלים קמטים מסוימים לתקופה של מספר חודשים.

קרדיט: יח"צ מרפאות מוסקונה

בוטוקס אינו מתאים לקמטים סטטיים אשר לא מושפעים מתנועות שרירי הפנים, כמו בצדי האף או לקמטים מאוד עדינים שקשורים למבנה העור. בשנים האחרונות התרחב השימוש בהזרקת בוטוקס לאזור החלק התחתון של הפנים. שימושים חדשים כמו הרפיית שרירי הצוואר, הרמת זווית הפה הקטנת קמטים בצדי האף ובשפה העליונה, הפכו גם הם לכלי נוסף בהצערת הפנים או טיפולי מתיחת פנים.

בוטוקס דיספורט הדור החדש – 87% פחות כאב ותוצאה הרבה יותר טובה

מרפאות מוסקונה אחראיות על שיטת הבוטוקס שנכנסה לשוק לפני חודשים ספורים. בשיטה החדשה עם מכשיר ייעודי ומתקדם, הכאב נמוך בהרבה ותופעות הלוואי הצטמצמו משמעותית. במרפאות מוסקונה מאמינים כי על מנת לתת ללקוחות את הטוב ביותר, יש להשתמש בכלים הטכנולוגיים המשוכללים ביותר.

יתרונות מכשיר הדור החדש:

 • רמת דיוק מקסימלית בעלת תוצאות טובות מכל מכשיר אחר, וצמצום תופעות הלוואי.
 • מניעת בליטות אופייניות לאחר הזרקת בוטוקס בזכות החומר המוזרק בקצב אחיד ובדיוק גבוה.
 • ירידה דרמטית בצורך לתיקונים בביקורת.
 • צמצמום עוצמת הכאב והפחתה משמעותית בכל סוג כאב בזכות הזרקה מבוקרת.

קרדיט: יח"צ מרפאות מוסקונה

אלו טיפולים עושים במרפאות מוסקונה בבוטוקס הדור החדש?

 • בוטוקס צדי הפה – להרמת זווית הפה וביטול 'מראה עצוב'
 • בוטוקס קמטי זעף – מחליק קמטים מעל האף ובין הגבות – אזור רגיש הדורש מיומנות וטכניקה גבוהה ולכן מבוקש ביותר עם מכשיר הדור החדש.
 • בוטוקס צדי עיניים – מעלים קמטי חיוך מרובים, פותח עיניים לאלו עם מבט סגור מדי. מטשטש את הקמטים בצדי העיניים ובחיוך.
 • בוטוקס עפעפיים תחתונות – מטפל בשקיות עור, נפילה ועור עודף.
 • בוטוקס במצח – מחליק קמטי הבעה רוחביים ומרים גבות בהתאם לצורך.
 • בוטוקס בצוואר – מטפל בקמטי צוואר שנוצרים עם השנים ומחמירים עם הגיל.
 • גבות – טרנד מפותח הוא יישור גבות ו"פתיחה" של הפנים. באמצעות הבוטוקס יוצרים אפקט של הרמת קצות הגבות ויישור שלהן. מראה שמשפיע כמובן על כל הפנים.

בהזרקות בוטוקס נדרשים מומחיות ודיוק גבוהים שכן כל סטייה קלה ביותר משנה מראה ומשפיעה על התוצאה. אם אתן עושות בוטוקס – אל תתפשרו על שיטת הדור החדש של מרפאות מוסקונה.

מוקד זימון תורים: 03-7442828

סניפים: רמת אביב: ברודצקי 43 חיפה: שדרות סיני 2 אשדוד: שדרות ירושלים 18 (בניין K )

אתר האינטרנט של מוסקונה

 


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. חומצה הילורונית