1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

צפו בתיעוד: בין צוות המשטרה במבצע "חרדקים יזומים" בלש חרדי

ביום שישי שבה המשטרה להפעיל את מבצע "חרדקים יזומים" במאה שערים, זאת אחר שחייל הותקף בצהריים. בין צוות השוטרים בלבוש אזרחי שליוו בלש מחופש לחייל, נטמע בציבור בלש בלבוש חרדי - אבל גם תרגיל זה לא עזר, התושבים זיהו
Print צבי סלע , ט"ז סיון תשע"ז 10/06/2017 21:24בצהרי השבת, כוחות משטרה הוזעקו לשוק מאה שערים, עקב קריאה על אירוע משפחתי בבית פרטי. הכוחות שהגיעו למקום הותקפו ע"י עשרות תושבים קיצוניים בחפצים וקריאות 'נאצי'. באירוע נוסף במהלך השבת, כוחות משטרה הגיעו לטפל באירוע בליל שבת ברחוב רפפורט בשכונת 'בית ישראל', גם שם הם הותקפו בידי עשרות חרדים קיצוניים. הכוחות יצאו בשלום.

שלוש שעות לפני כניסת השבת, הפעילה המשטרה שוב את מבצע "חרדקים יזומים" במאה שערים, זאת אחר שחייל הותקף בצהריים מוקדם יותר, בעת שהגיע לחנות ספרים בשכונה. קהל גדול התגודד מחוץ לחנות, ולטענת המשטרה שצירפה הקלטת שיחה מאזרח שחייג למוקד ועדכן על התקיפה, אף יידו אבנים לעברו.

צפו בחילוץ החייל במאה שערים, בשישי. צילום: מחאות החרדים הקיצוניים

החייל חולץ בשלום, בעיקר אודות לתושבים, חסידי תולדות אהרן וכונני רפואה - ששמרו עליו בדרכו, כשבכל אותה העת, נשמעות לעברו הקריאות.

במבצע המשטרתי שתלה המשטרה הפעם בלש, לבוש חרדי לגמרי, כובע חליפה וחולצה לבנה, שנטמע בין התושבים. אך גם הוא זוהה בידי התושבים, כפי הנראה בשל הנעליים, שלא היו תואמות את קוד הלבוש החרדי.

התושבים ליוו אותו בקריאות "בלש", "בלש", עד שעזב את השכונה. צפו בתיעוד.


עוד בנושא:אולי יעניין אותך גם

אולי יעניין אותך גםהוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מה פתאום צבא, 2000 שנה לא היה לנו צבא, --- חדש אסור מהתורה  (ל”ת)

  סיקא ריקא

  • חרדק לא צריך להסתובב עם הבגדים בשכונה חרדית (ל”ת)


 2. המשטרה הנותנת חיים לקבוצות ההזויות וכן להיפך  (ל”ת)

  חיים

 3. ואו איזו גבורה לתקוף חייל ולזהות בלש. דור מדהים  (ל”ת)

  ואו

 4. למה חרדק  

  יעקב

 5. הגאון הגדול הרב הליטאי הצדיק מבני ברק המזוהה עם 'הפלג הירושלמי', במכתב לאדמו"ר מהר"י מסאטמר שליט"א, בו הוא מסביר את הצורך לדעתו בהפגנה  


 6. מתי ג יודו שטעו????????????  (ל”ת)

  יהודי

 7. להמונים יש טלפון לא כשר, הנשים לובשות פיאות מרהיבות מחוץ לראיון עם פוירשטיין, בגור רובם לא שומרים על התקנות, ראשי הישיבות מודים שישבו בגהינום, השונאים  


 8. כל חייל סלב  


 9. צדיק בא לעיר איזה כבוד עשו לו רק חבל שבהמות יצאו לקראתו  (ל”ת)

  חייל=צדיק-מוסר נפש על ישראל

 10. ליווי מה ליווי, שברו כמה ראשים והכמרים האלה ירגעו  (ל”ת)

  מירי

 11. ניראה שמשעמם למשטרה? תעזבו את הקנאים הללו, מי שם עליהם? אתם סתם נותנים להם חומר לגיוס תרומות בחו"ל על "משטרת הרשע", יותר פשוט להזהיר את  (ל”ת)

  חי

 12. סרט מתח...מתאים למשועממים...  (ל”ת)

  חי

 13. תגובה  

  יוסי