1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. החרדים

ועדת הכספים אישרה את הגדלת תקציב הישיבות - גפני תוקף את משרד האוצר

למרות האישור, גפני תקף את משרד האוצר שעיכב ואת התקשורת שלא סיקרה את דבר העיכוב. זאת למרות ש'בחדרי' כן דיווח על כך בימים האחרונים, כולל אמש  

Print ארי קלמן , כ"ז תמוז תשע"ח 10/07/2018 12:25

לאחר עיכוב ממושך שוקי לרר אילוסטרציה

לאחר עיכוב ממושך, ועדת הכספים אישרה הבוקר (שלישי), את הגדלת תקציב הישיבות ב-310 מיליון ש"ח, ובכך יעמוד תקציב הישיבות בשיא כל הזמנים, על סך מיליארד ומאתיים עשרים וארבע מיליון ש"ח. מדובר בסיכום קואליציוני שאושר על ידי הממשלה בסוף שנת 2017 ועוכב ע"י משרד האוצר עד לאישור הסופי הבוקר.

"זה לא כסף שאנחנו מבקשים, זה כסף שע"פ החוק צריך לתת משכורות לפי מתכונת רגילה והמשכורות לא ניתנות" אמר גפני והוסיף כי, "אבל הם (משרד האוצר א.ק.) מחכים - כי למה לא?!".

גפני שכנראה לא עקב אחר הדיווחים באתר 'בחדרי חרדים' בשבוע החולף, תקף בדבריו את התקשורת, שלא סיקרה את אי העברת התקציב, "העיתונאים היו אמורים לפתוח עם זה את מהדורות החדשות: למה הילדים לא מקבלים את מה שמגיע להם על פי חוק?. אבל כנראה יש להם דברים חשובים יותר".

כזכור, 'בחדרי חרדים' חשף, כי אתמול (שני) בפעילותם של חה"כ משה גפני וסגן שר החינוך מאיר פרוש ובסיוע מנהל אגף בני ישיבות במשרד החינוך עמוס צייאדה, הועבר תקציב הישיבות החודשי בעיכוב של חמישה ימים.
עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.