1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. נדל"ן

תנופת בניה ב'ברכפלד': "לגור בטופ של מודיעין עילית"

'ציפחה אינטרנשיונל' שבנתה את ברכפלד בונה בימים אלה את פרויקט היוקרה "שערי העיר" בלב מודיעין עילית, הכולל 3 בנייני פאר בהיקף של כמאה יחידות דיור מרווחות, בקו ראשון לנופי ירושלים • לרגל 20 שנה לברכפלד: דמי שכירות לשנה - מתנה

כתבה אינפורמטיבית, ל' תשרי תשע"ט 09/10/2018 15:12

לאחר ציפייה של שנים שערי העיר להגדיל את שורת הבנינים (1).jpg קרדיט: ציפחה אינטרנשיונל

בשורה משמחת לדיור החרדי: לאחר שנים רבות שלא התקיימה בניית דירות חדשות באחוזת ברכפלד, בימים אלה מתרחשת תנופת בניה של מספר בנייני מגורים במרכז העיר, בשטח האחרון המיועד לבניה בלב הפועם של מודיעין עילית. בנייה זו היא בשורה של ממש עבור הורים רבים שבמשך שנים חיפשו אופציה למגורים איכותיים בסמיכות לילדיהם המתגוררים בעיר, וכן עבור משפרי דיור המעוניינים לגור במרכז העיר סמוך לבתי הכנסת, מוסדות החינוך ולמרכז העסקים.  

מדובר בפרויקט היוקרה "שערי העיר" הנמצא כעת בשלבי בניה מתקדמים ומשלב יוקרה ואיכות חיים במקום אחד. "שערי העיר" כולל 3 בניינים אקסקלוסיביים, בהיקף של כמאה יחידות דיור, וממוקם בכניסה לאחוזת ברכפלד, בלב ליבה של עיר התורה והחסידות 'מודיעין עילית', בקו ראשון לנופים  המרהיבים של הרי ירושלים הרי השפלה והרי השומרון.

הבניינים תוכננו במחשבה רבה במטרה להעניק לדיירים את השילוב המושלם של איכות חיים. סמיכות למרכז העסקים 'עילית' והכיכר המרכזית שבכניסה לעיר מחד, כשהכניסות לדירות הן מרחוב רשב"י העליון והשקט. שילוב מיוחד של מגורים בלב התוסס של העיר אך בתוך חממה שקטה כאחד.

הפרויקט מעניק לדייריו חוויית מגורים יוקרתית, בדירות גדולות ומרווחות במיוחד וברמת תכנון של טובי האדריכלים בעיצוב מודרני וחדשני. היצע הדירות רחב מאד, בגדלים של 3-4-5 ודופלקסים 7 חדרים כ -220 מ"ר + מרפסות כ-45 מ"ר, עם מפרט עשיר ומודרני ברמה גבוהה ביותר, הכולל גם מערכת מיזוג אויר מרכזי לכל הדירה וכן מרפסות סוכה גדולות במיוחד. מתכנני הפרויקט דאגו לגימורים מושלמים גם בפרטים הקטנים.

עם השקתו, זכה "שערי העיר" להתעניינות רבה מאוד בעיר ממשפרי דיור מהעיר מודיעין עילית ומחוצה לה, גם בקרב הורים שבניהם מתגוררים בעיר זוגות צעירים וגם בקרב משקיעים המבינים כי הזדמנות שכזו במרכז מודיעין עילית לא תחזור על עצמה. לרגל 20 שנה ליסוד שכונת ברכפלד, יוצאים היזמים במבצע מיוחד. דמי שכירות לשנה – מתנה!

פרויקט נוסף נמצא בימים אלו באחוזת ברכפלד בתהליכי בניה מתקדמים. מדובר בפרויקט היוקרה "הבית מול הישיבה", בניין בוטיק הממוקם מול ישיבת מיר-ברכפלד, המציע אף הוא מגורי עילית במיקום מעולה.

מאחורי "שערי העיר" עומדת חברת 'ציפחה אינטרנשיונל' הממשיכה במסורת בניית אחוזת ברכפלד במודיעין עילית וברחבי הארץ, וזוכה למוניטין רב כאחת מחברות הבניה הוותיקות והמובילות בישראל, במקצועיות  וביציבות, בשרות ובישרות. לקבוצת 'ציפחה' ניסיון עשיר ביותר בהקמת בתי מגורים ומרכזים מסחריים. הקבוצה, הבונה  במרחבי הארץ, הנה מיזמיה, מתכנניה, משווקיה ובוניה של העיר מודיעין עילית, מהמסד ועד הטפחות.

ניתן למלא את הטופס הבא, ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים, או להתקשר לטלפון: 072-3952-827


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.